Teptukas.LT – puikus sprendimas, Jūsų mėgstamą nuotrauką paversti įspūdingu paveikslu! Tai puiki dovana artimajam, draugui, verslo partneriui arba… sau!

Teptukas.LT – profesionalių menininkų, dizainerių ir fotografų kolektyvas, jungiantis įvairias meno technikas su šių laikų techninėmis galimybėmis.

Įvairaus dydžio paveikslai iš nuotraukų!

Visada manėte kad papuošti savo interjerą individualiu paveikslu gali labai brangiai atsieiti? Nuo šiol kiekvienas gali pradžiuginti mylimąjį romantišku paveikslu, įamžinti savo atžalas ar augintinius, padovanoti įsimintiną kūrinį draugui ar solidžią dovaną verslo partneriui už neįtikėtinai mažą kainą. Jungiant aukštos kokybės spaudą su Jums brangia nuotrauka bei nepakartojamais teptuko potepiais – nuotrauka virs meno kūriniu!

Jūsų atsiųstą nuotrauką mes paversime pageidaujamo dydžio paveikslu, suteikdami jam nepakartojamo akvarelės, pieštuko ar aliejinės tapybos šedevro įspūdį.

Kodėl verta rinktis Teptukas.LT?

Pageidaujamo dydžio paveikslas atspaudžiamas ant drobės, pagaminamas reikiamų matmenų porėmis, ant jo užtraukiama drobė, supakuojama ir pristatoma užsakovui. Taip pat galime atspausti ant vėliavinio audinio, popieriaus, perforuotos, lipnios plėvelės, PVC tento, plastiko, medienos plokštės, stiklo ir kt. medžiagų, bei atsiųsti skaitmeniniu formatu (JPG, TIFF).